Мицкоски: Крвави ти се рацете Заев, лудилово мора да запре

Христијан Мицкоски, лидерот на опозицијата се огласи на Фејсбук по веста за Спиро Ристовски и Миле Јанакиески.

Крвави ти се рацете Заев и нема вода што ќе ти ги измие.

Денес се Миле и Спире, утре може да биде било кој.

Ова лудило мора да престане.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.02.2019 - 18:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега