Менаџерот на Карлеуша распали по порно скандалот

Секс-скандалот во кој јавноста ги виде експлицитните фотографии и наводните преписки помеѓу српската пејачка, Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, се уште е главна тема во медиумите од соседството, а последен околку оваа сага сае огласил и менаџерот на пејачката кој само кратко порачал дека „никој не се разведува“.

-Ги молам сите медиуми кои со денови се изживуваат со Јелена, Душко и нивните семејства, да запрат во таа крволочна намера. На сите колеги и пријатели на Јелена и Душко само сакам да им се заблагодарам на поддршката. И да, никој не се разведува, напишал тој на Твитер.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2019 - 21:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега