Меган за пет секунди би можела да заработи пет милиони долари

Меган Маркл и принцот Хари почнаа живот далеку од кралските дожности, а цифрата која ќе ја заработи убавицата е неверојатна. 

Козметичка компанија, која нуди производи препарати на база на ботокс ѝ понудила пет милиони долари за пет секунди појавување со нивен производ во американската серија „Suits“.

Меган е подготвена на бројни состаноци и договори во Холивуд, но нејзините агенти почнаа да ѝ бараат улога. Меган наводно сака да глуми суперхерој како своја повратиничка улога.

Ова е прв пат Меган да ја прашаат да се врати во „Suits“ и да го оживее својот лик Рејчел Зане, но таа засега не дала одговор, иако не е познато ниту дали се планира продолжение, односно 10. сезона од серијата, чија последна епизода беше емитувана во септември 2019 година.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.03.2020 - 12:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега