Меган и Хари се се обраќаат еден на друг со „душо“- Имаат оригинални прекари

Меган и Хари користат интересни прекари еден со друг и многу се пооргинални од „срце“ или „душо“.

Тие двајцата меѓусебно се нарекуваат „М“ и „Х“, односно се обраќаат еден на друг со првите букви он нивните имиња, открива извор близок до семејството.

Иако е можеби неприкладно што целиот свет знае за нивните прекари, сепак сите мислат дека се симпатични и оргинални.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2020 - 12:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега