Меган Фокс за првпат објави фотографија со ново момче, поранешниот сопруг и возврати брутално (ФОТО)

Се чини дека поранешниот сопруг на Меган Фокс, актерот Брајан Остин Грин сепак не го прифати разводот така добро како што сакаше да прикаже во јавноста кога отворено проговори за нивното разделување по 10 години брак.

Меган веднаш по разводот почна врска со раперот Машин Ган Кели, а вчера на Инстаграм за првпат објави заедничка фотографија.

-Момче кое е толку убаво, што боли. Моето срце е твое, напиша Меган под црно-белата фотографија.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Achingly Beautiful Boy... My heart is yours

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on Aug 5, 2020 at 5:57am PDT

Не требаше долго за нејзиниот поранешен сопруг индиректно да реагира на оваа објава. Тој објави низа фотографии на кои се нивните три заеднички сина, Ноа, Боди и Џрни, но и неговиот најстар син од првиот брак, Касиус.

-Дечки толку убави, што боли. Моето срце е ваше, напиша Брајан алударијќи на објавата на Меган.

 
 
 
View this post on Instagram

Achingly beautiful boys...... My heart is yours

A post shared by Brian Austin Green (@brianaustingreen) on Aug 5, 2020 at 9:16am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.08.2020 - 22:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега