Меган Фокс со храбар изглед на „Мет Галата“

35-годишната глумица Меган Фокс, се појави во храбар и провокативен изглед на MTV VMA во Њујорк. Сите очи беа насочени кон нејзе.

Нејзиниот избор беше проѕирен фустан од колекцијата за сезоната пролет/лето 2021 на Mugler.

На црвениот тепих зачекори со својот партнер Машин Ган Кели. 

14.09.2021 - 16:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега