Мечка трча низ населба во Битола (ВИДЕО)

Минатата ноќ околу 00.30 часот беше снимена мечка како трча низ битолската населба Буковски ливади, објави веб-порталот „Апла.мк“.

Мечка се симнала во градот, а ова не е првпат затоа што и во минатото се случувале идентични работи, при што граѓаните пријавувале штети.

Во продолжение може да го погледнете видеото на кое се гледа мечката како трча низ населбата.

17.05.2022 - 09:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега