Мажот ја изневерувал затоа што била дебела - му се одмаздила така што ослабела и изгледа одлично

 

Дваесет и пет годишната Лизет Експозио била неколку години во брак со 29-годишниот Хозе. Иако имале убав и среќе брак, таа дознала дека сопругот ја изневерува. Кога побарала објаснување за неговото однесување, тој и рекол дека нема ништо чудно, бидејќи таа престанала да води сметка за себе и дека тоа е причината поради која е изневерена.

Lisseth (2)

Тогаш таа посакала една работа, а тоа било да се одмазди на сопругот.

Секојдневно вежбала и бла физички активна.

Лизет цлосно се променила, а освен тоа и психички подобро се чувствува.

Lisseth (3)

Еве како изгледа денес:

 

 

 

14.11.2017 - 16:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа