Маж пронајден мртов во куќа во Битола

 

Маж бил пронајден мртов во куќа во Битола, информира МВР.

„Вчера во 12:05 часот во СВР Битола било пријавено дека во куќа на ул. „Стрчин“ во Битола бил пронајден починат 49-годишниоѕ Т.В.

Лекар констатирал смрт, а увид извршила екипа од СВР Битола. По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот ќе биде предадено на обдукција“, соопштуваат од МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.09.2019 - 16:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега