Маж претепан во скопски ресторан - итно однесен на Клиника

Во Полициската станица Бит Пазар, вчера во 02:15 часот, 43-годишниот И.С. од Скопје пријавил дека на 15.09.2018 година околу 22:30 часот во ресторан на улица „Филип Втори Македонски“ физички бил нападнат од непознато лице, при што се здобил со тешки телесни повреди на главата. Со приватно возило тој отишол во комплексот клиники „Мајка Тереза“ каде му била укажана лекарска помош. Полицијата презема потребни мерки за расчистување на случајот.  

 

 

 

 

 

16.09.2018 - 13:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега