Маж претепал дете во Арачиново

Во 18.00 часот во СВР Скопје, 59-годишниот И.Н. од село Арачиново, скопско, пријавил дека истиот ден околу 17.45 часот во кругот на основното училиште во село Арачиново неговиот малолетен внук физички бил нападнат од 39-годишниот А.Н.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.02.2019 - 15:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега