Маж повреден од залутано зрно донесен на Клиника

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 15:20 часот во СВР Скопје, од Комплексот клиники „Мајка Тереза“ Скопје било пријавено дека кај нив со повреда од залутано зрно бил донесен С.С.(37) од село Шишево, општина Сарај. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

26.07.2021 - 16:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега