Маж нападнат во Скопје

 

Вчера во 17:20 часот во СВР Скопје било пријавено дека 46-годишниот А.И. од Скопје околу 15.40 часот на ул. „Шар Планина“, по претходна расправија, бил физички нападнат со тврд предмет од М.Н.

Полиијата презема мерки за расчистување на случајот.  

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.12.2019 - 16:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега