Маж нападнат во Ново Лисиче

 

Вчера во 22:35 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје 35-годишниот Б.М. од Скопје, пријавил дека истиот ден околу 20:00 часот на паркингот на булевар “Видое Смилески-Бато“  Т.Т. најпрво вербално го навредувал, а потоа физички го нападнал. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.12.2018 - 15:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега