Маж нападнат со тврд предмет од момче во Скопје

 

Вчера во 14:00 часот било пријавено дека на ул. „Пресека“, во населбата Влае 56-годишниот Ј.Р. од село Волково-скопско бил физички нападнат со тврди предмети од 31-годишниот Д.П. од Скопје, информира МВР.

По целосното расчистување на случајот ќе следи соодветен поднесок, информира МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.04.2020 - 15:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега