Маж нападнат пред скопски ресторан

 

Во СВР Скопје вчера во 22:30 часот во СВР Скопје, 41-годишниот И.С. од Скопје пријавил дека истиот ден пред угостителски објект на улица „Мајка Тереза“ во Скопје бил физички нападнат од 52-годишниот В.С од Скопје. Сочинет  бил записник за констатиран прекршок по член 12 од Законот за прекршоците против јавниот ред и мир.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.01.2019 - 15:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега