Маж нападнат од три лица во Скопје

Вчера во 22:50 часот во Полициската станица Центар, 34-годишниот Е.Б. од Скопје пријавил дека истиот ден околу 19:20 часот на улица „Кеј 13-ти Ноември“ бил физички нападнат од три лица. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.03.2019 - 14:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега