Маж нападнат на паркингот кај Железничка

 

Вчера во 12:40 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје 47-годишниот Ќ.Х. од Скопје пријавил дека истиот ден околу 12:10 часот на улицата „Бојмија“ на паркингот на меѓународната автобуска станица бил физички нападнат од страна на 27-годишниот Х.Ш.од Скопје, вработен како обезбедување.

Полицијата презема потребни мерки за целосно расчистување на случајот.   

 

 

 

10.11.2018 - 14:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега