Маж и жена со сатар во рацете бркаат момче низ Лептокарија (ВИДЕО)

 

Предмалку на социјлните мрежи е споделено видео на кое се гледа како неколку момчиња и жена среде бел се бракаат со сатар во Карпош 3, кај Лептокарија.

Засега нема детали за што се работи, ниту пак има било какво соопштение од полицијата.

Наскоро повеќе детали.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.07.2019 - 15:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега