Масовна тепачка во тетовско

Ноќеска во 1 часот и 20 минути, 19-годишните А.Ш. и Б.Ш. од тетовско Глоѓи во СВР Тетово пријавиле дека околу 22 часот во парк во ова село физички биле нападнати од четири лица од тетовско Доброште и едно од тетовско Непроштено, кои ги познавале од порано, извести СВР Тетово.

Се расчистува и документира случајот.

 

 

21.09.2023 - 12:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега