Мартини бикини нов тренд за следната сезона- прекрива само малку, а чинат 500 евра

Иако на летото полека изминува, провокативните бикини и понатака се во полн ек.

Бразилската дизајнерка Аандријана Дегреас под надзив „Мартини“.

Највпечатлив детаљ се двете маслинки коои ги покриваат брадавиците и го оправдуваат називот на бикините.

Бикините се во слободна продажба и чинат 500 евра.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.09.2019 - 18:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега