Маријана Станојковска во пресекси издание (ФОТО)

 

Водителката Марјана Станојковска на Инстаграм постојано споделува фотографии од нејзиниот секојдневен стајлинг.

Од фотографиите може да се забележи дека таа во секое парче облека изгледа беспрекорно убаво, заводливо и секси.

Таа овој пат сподели фотографија на која е во мини црн кожен фустан со длабоко деколте.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.10.2020 - 23:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега