Марија Шерифовиќ жестоко навредила девојка која ја сретнала на аеродром - постои ли објаснување за ова

Пејачката Марија Шерифовиќ позната е како некој кој нема влакна на јазикот, па често на друштвените мрежи ја искажува својата фрустрација кога нешто ќе и засмета.

Така и овој пат решила јавно да го искаже мислењето за девојките кои се дотеруваат.

-Дали постои некое стручно објаснување за жените кои во 5 наутро доаѓаат на аеродром целосно нашминкани и во високи потпетици? Бог да ве убие! - напишала нервозната пејачка.

1345067-24740464-10213510334891344-1585349927-n-ff

 

 

 

07.12.2017 - 12:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа