„Мангуп" од Скопје претепал жена поради паркинг

Во 13:20 часот 43-годишната М.Т. од Скопје пријавила дека околу 12:30 часот на паркинг на улица “Св. Кирил и Методиј” од страна на непознато машко лице била физички нападната поради недоразбирање околу паркирањето.

По преземени мерки констатирано е дека сторител е 54-годишниот И.К. од Скопје и против него е поднесен соодветен поднесок.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.12.2018 - 15:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега