Манчевски од теретана одговори 30 прашања: Од мотика и од политика бегај

Министерот за информатичко општество и администрација, Дамјан Манчевски беше дел од најновото „30 прашања со“ на СДСМ, каде одговараше на прашањата кои му беа поставени од теретана.

Тој откри дека најдобар совет што го добил е „Од мотика и од политика бегај“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

31.01.2020 - 13:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега