Малолетно девојче каснато од куче во скопско

Во Полициската станица Гази Баба вчера пристигнала пријава од 39-годишната Ц.С. од Крива Паланка.

Ц.С пријавила дека во нас.Хиподром нејзината малолетна ќерка била касната од куче скитник.

14.05.2022 - 11:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега