Малолетник во Скопје нападнат со метален предмет

Рано утринава околу 01.00 часот во СВР Скопје, М.Л.(34) од Скопје пријавил дека на 17.11.2019 околу 21.30 часот на булевар „Македонско - косовска бригада’’ неговиот малолетен син бил нападнат

Имено малолетникот бил физички нападнат од неколку лица со метален предмет.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.11.2019 - 16:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега