Малолетник од Скопје удрен со тврд предмет од друго момче

 

Вчера во 14:00 часот во СВР Скопје, Д.С.(39) од Скопје пријавила дека околу 13.50 часот на ул.„69“ во Скопје, нејзиниот малолетен син бил удрен со тврд предмет од М.Т.(35) од село Баница, струмичко, информира МВР.

По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.09.2020 - 17:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега