Малолетник од Скопје нападнат од соученик

 

Малолетник од Скопје бил нападнат од соученик, соопшти полицијата.

-Вчера во 21:30 часот во СВР Скопје, 51-годишниот Г.Ј. од Скопје пријавил дека околу 13:55 часот на ул.„Васил Ѓоргов“ неговиот 17-годишен син бил физички нападнат од негов соученик Х.П.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот - информира МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.01.2020 - 16:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега