Малолетник нападнат од своите соученици во средно училиште во Скопје

Вчера во 14:00 часот во СВР Скопје, 50-годишниот Ј.М. од Скопје пријавил дека околу 12:00 часот во двор од средно училиште во Скопје неговиот малолетен син бил физички нападнат од двајца негови соученици. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.11.2019 - 16:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега