Малолетник нападнат од непознато лице во Скопје

 

Малолетник бил нападнат од непознато лице вчера во Скопје. Полицијата информира дека во 18:30 часот во Полициската станица Аеродром, 46-годишниот Т.Н. од Скопје пријавил дека истиот ден околу 16:30 часот на булеварот „Кузман Јосифовски-Питу“ неговиот 16-годишен син физички бил нападнат од непознато лице. Полицијата мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2019 - 13:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега