Малолетник каснат од куче-скитник во Аеродром

Ново каснување од улично куче пријавено во Скопје.

 

Вчера во 22:20 часот во Полициската станица Аеродром 49-годишниотБ.Г. од Скопје пријавил дека истиот ден околу 20:00 часот на улицата „Владимир Комаров“неговиот 15 годишен син бил каснат од куче-скитник за ногата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.12.2018 - 12:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега