Малолетничка нападната од две врснички во ресторан во Скопје

 

Малолетно девојче нападнато од две свои врснички во рерсторан во Скопје. Како што информира МВР, вчера во 15:00 часот во Полициската станица Центар, 47-годишната А.П. од Скопје пријавила дека нпретходниот ден во 22:00 часот во угостителски објект на улица „Костурски Херои“ нејзината 15-годишна ќерка била физички нападната од две малолетнички, што ги познавала. Полицијата мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.03.2019 - 14:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега