Малолетен скопјанец повреден со остар предмет

Вчера во СВР Скопје, 41- годишниот Б.М од Скопје пријавил дека на улица „7-ма албанска бригада“ Е.Н физички го нападнал неговиот 16-годишен син.

Имено тој со остар предмет му нанел повреда на левото рамо.

Се работи на расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.06.2019 - 15:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега