Максим Димитриевски собра 10 000 потписи за кандидат за претседател

Градоначалникот на Куманово и лидер на „ЗНАМ“, Максим Димитриевски собра 10 000 потписи за кандидат за претседател.

„Над 10.000+ потписи за кандидат за Претседател! Благодарам за поддршката. Продолжуваме заедно до конечна победа“, напиша Димитриевски вечерва на својот профил на „Фејсбук“.

27.02.2024 - 20:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа