Македонскиот пејач призна: „Тетоважата ја правев кога бев пијан и ми беше селска“

Андреј од ДНК си ја отстрани тетоважата.

-Можам да кажам дека боли исто колку кога те тетовираат. Тетоважата ја направив пијан и ми беше многу селска, изјавил Андреј за Женски магазин.

Пејачот се реши од неа.

 

 

 

23.10.2018 - 13:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега