Македонскиот пејач "ја ќари" натпреварувачката на Гранд

Македонскиот миленик во Ѕвездите на Гранд, Ристе Ристески и оваа сезона се натпреварува, а според фотографиите на социјалните мрежи оваа година е поразлично тоа што тој се зближи со една од атрактивните натпреварувачки. Според чаршиските муабети, Јована Васиќ е новата љубов на Ристе.

 

 

 

19.05.2017 - 17:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа