Македонската водителка се соблече прва – во бикини се подготвува за летото, а од нејзиното тело ќе ве заболи главата (ВИДЕО)

Вера Мештеровиќ е добро позната на мекдонската јавност која досега многупати ја гледаше во реклами, музички спотови, како мисица, а секојпат своја, посебна, убава…

Мештеровиќ денес е водителка на утринската програма на Канал 5 телевизија каде пред камери најчесто е во пар со колешката Александра Илиевска.

Вера секое утро изгледа беспрекорно и блеска пред камерите, а за да биде таква, таа не остава само на мајката природа, туку и на негата.

Сега пред летото, Вера сака да блеска со бронзен тен, па затоа користи солариум.

Се соблече во бикини и без никаков комплес го снимаше своето совршено тело..

 

16.05.2022 - 23:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега