Македонската убавица призна: Ангелот чувар ме чува само од секс и пари

Убавата македонска манекенка Емилија Розман, со смешна објава на Инстаграм.

Таа на социјалната мрежа Фејсбук објави дека нејзиниот ангел чувар ја чувал само од две нешта, секс и пари.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.01.2020 - 13:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега