Македонската убавица објави прва фотографија со ќерката Кира

Светски познатата манекенка Катарина Ивановска го роди своето второ дете пред  6 месеци. 

Таа сега објави прва фотографија со ќерката Кира.

 
 
 
View this post on Instagram

Only for picture  @errorkolektiv @0.10_error_of_harmony #skate #skateboard #skatehouse #coolkids #skopje

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on Mar 3, 2020 at 7:12am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.03.2020 - 17:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега