Македонската полиција на нозе: На 28-годишна девојка и исчезнала малолетната ќерка

28-годишната Х.А. од Штип ноќеска во 1.30 часот во СВР Штип  пријавила дека вечерта околу 23 часот од нивниот дом во непознат правец се оддалечила нејзината 13-годишна ќерка.

Се работи на пронаоѓање на лицето.

 

 

 

18.08.2018 - 12:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега