Македонската полиција на нозе: Исчезна старица која има склероза

 

 

Четириесет и пет минути по полноќ во СВР Тетово се јавила 24-годишниот М.С. од Тетово и пријавил дека претходниот ден од домот во непознат правец се оддалечила неговата баба.

Се работи за 80-годишната М.С. која боледувала од склероза.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

13.09.2017 - 12:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа