Македонската фолкерка во провокативно издание: Како сирена на морскиот брег (ФОТО)

Популарната фолкерка која е една од најзгодните пејачки во Македонија, Сузана Гавазова деновиве ужива во Грција.

Имено на Инстаграм таа објави неколку фотографии во бикини, а изгледа како сирена на морскиот брег.

Погледнете.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on Sep 16, 2019 at 12:23am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

#plaza #zajdisonce

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on Sep 15, 2019 at 11:51pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

#makedonka #beach

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on Sep 15, 2019 at 11:40pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.09.2019 - 12:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега