Македонската фолкерка не мирува: Андријана Кеш со една фотка на Инстаграм ги збудале фановите

Познатата фолк-пејачка Адријана Кеш не мирува. Таа повторно своите фанови на социјалните мрежи ги почести со уште една провокативна фотографија.

Се разбира, во преден план кај Адријана се нејзините гради, а коментарите се редеа. „Згодна риба“, „10+“, Вау, секси“ – беа само дел од коментарите од нејзините обожватели…

 

Погледнете како изгледа:

 
 
 
View this post on Instagram

Me,myself and I... @d.r.d_media #mirror #doubletrouble #photoideasforphotoshoot #silver

A post shared by Adrijana Keš (@adrijanakesh) on Nov 13, 2019 at 8:34am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.11.2019 - 08:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега