Македонската фолкерка ја покажа својата ќерка: Тамара е „копи – пејст“ на Ирена (ФОТО)

Македонската фолкерка Ирена Спасовска на Инстаграм сподели неколку фотографии заедно со нејзината ќерка и покажа дека крвта не е вода.

Тамара, како и мама, е вистинска убавица.

Имено, на последните неколку фотографии кои фолкерката ги сподели на своите профили социјалните мрежи, може да се забележи дека тие имаат и сличен стил на облекување, слични фустани од црна тантела, ама и иста – руса боја на косата.

Со други зборови, Тамара е своевиден „копи – пејст“ на Ирена.

 
 
 
View this post on Instagram

Kerka Tami&Mam

A post shared by irena spasovska (@spasovska.irena) on Aug 6, 2020 at 12:15am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.08.2020 - 09:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега