Македонија окована во мраз - вечерва температурите длабоко под нула

Ова се температурите вечерва низ Македонија, надвор кочан и дебел минус.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.01.2019 - 20:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега