Мајката на Зоран за прв пат во посета во затвор: Изведувала ритуал за симнување на црна магија

После скоро месец дена од апсењето на Зоран Маријановиќ, кој се наоѓа во Централниот затвор во Белград во затворот на посета дошла неговата мајка.

Зорица прв пат го посетува откако е во затвор а дошла со цел да ја тргне црната магија од својот син. Според Српски  Курир, свекрвата на Јелена дошла во затвор во посета за да ја тргне клетвата или „црната магија“ од Зоран.

За време на сеансата таа ги држела рацете подигнати а Зоран цело време молчел а одеднаш почнале да му течат солзи.

Дали после ова, Зоран конечно ќе прозбори и ќе каже што крие или не, останува да видиме.

 

 

 

 

12.10.2017 - 21:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа