Мајката бара помош - исчезна 13-годишно девојче од Скопје

 

Исчезна малолетно девојче, а нејзината мајка трага по неа.

Во полициската станица Драчево, 38-годишната Н.А. од Скопје пријавила дека на 14.04.2018 година околу 20:30 часот нејзината 13-годишна ќерка се оддалечила во непознат правец.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето. 

 

 

 

16.04.2018 - 10:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега