Мадона во провокативно издание предизвика лавина коментари: На 62 години пејачката се фотографираше топлес (ФОТО)

Светската пејачка Мадона покрена лавина коментари  откако објави селфи на огледало на Инстаграм.

На фотографијата таа позра топлес, а голите гради ги покри со рацете, додека доле носеше само гакичќи, па потпирајќи се на патерицата таа откри прилично завидна фигура на 62 години.

Додека едни ја критикуваат дека покажала премногу, други ја фалат. Едно е сигурно, таа дава се од себе за да си ја зачува фигурата.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Everyone has a Crutch................

A post shared by Madonna (@madonna) on Jul 6, 2020 at 7:10pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.07.2020 - 11:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега