Лукас се разведува - жена му се спакува и замина од земјата заедно со ќерката

Во последно време низ српските медиуми се шират гласини дека популарниот пејач Аца Лукас се разведува од својата сопруга Соња, а за додатен сомнеж буди и тоа што Соња, во раните утрински часови ја напуштила земјата и заминала на море заедно со својата ќерка, додека Ацо останал во Белград.

Според тамошните медиуми, Соња неможела да издржи ни ден повеќе со Ацо па морала да замине.

Инаку веќе подолго време тие не објавуваат заеднички слики на социјалните мрежи.

 

 

 

19.06.2017 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа